Toplantı Odası Kiralama Hizmeti

Medyan DRC kiralık toplantı odaları, Çağlayan’ın merkezinde; İstanbul Adalet Sarayı Çağlayan Adliyesi’ne 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Metrobüse 5, M2 Hacıosman – Yenikapı metrosuna ve Mecidiyeköy otobüs duraklarına ise 8 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan Medyan DRC’nin toplantı odası kiralama hizmeti ile toplantı, eğitim, konferans ve benzeri etkinliklerinizde profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yıllardır bankalara ve finans kurumlarına hizmetler sunan FU Gayrimenkul tarafından Türkiye’de büyük bir hızla gelişen ve uyuşmazlıkların mahkemeler kanalı haricinde “Arabuluculuk” ile çözülmesine yönelik hizmetlerle faaliyetlerine başlayan Medyan DRC ise 2017 yılında hayata geçmiştir.

Günümüz şartlarında avukat, arabulucu, mali müşavir gibi serbest meslek erbaplarının işlerini geliştirmek için gerekli olan toplantı ve benzeri etkinlikleri düzenleyebilecekleri tam donanımlı toplantı alanlarına sahip olmadıkları ve bu anlamda profesyonel bir toplantı odası kiralama hizmetine ihtiyaç duydukları görülmektedir. Gerçekleştirilecek toplantılar işinizin geliştirilmesinde önemli rol oynayacağı gibi toplantının başarısını belirleyecek en önemli unsur bilginin sunulma şekli ve sunulduğu ortamın kalitesidir.

Kiralık toplantı odalarımız ve deneyimli ekibimiz ile sizin konuklarınızı profesyonel bir ortamda ağırlamanızı sağlıyor ve işinizi geliştirmenize destek oluyoruz.

Kiralık toplantı odaları; profesyonel ve verimli toplantılar düzenlemeniz için tüm teknik detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Misafirleriniz; güler yüzlü personelimiz tarafından lobide karşıla

nır, toplantı odalarına yönlendirilir. Toplantınız süresince size ve misafirlerinize sınırsız çay, kahve ve ikramlar sunulmaktadır.

Dünya standartlarına uygun olarak kurgulanan toplantı odası kiralama hizmetimiz ile bağımsız ve tarafsız bir ambiyansta müşterilerinizi ağırlayabilir, müvekkilleriniz ile görüşebilir ve arabuluculuğa tabi tarafları bir araya getirebilirsiniz. Toplantı odası kiralama hizmetimiz ile taraflar; modern ekipmanlar ile donatılmış nötral bir ortamda ilişkilerini geliştirir ve anlaşmazlıklarını çözebilirler. Önyargıların olmadığı tarafsız bir dekorasyon ile tarafların birbiri ile olan iletişimi sağlıklı ve sağlam bir şekilde gelişecektir.

Sunumlar, mülakatlar, müşteri görüşmesi, eğitim, uzlaşma toplantıları, arabuluculuk oturumları ve benzeri diğer tüm uyuşmazlık ihtiyaçlarınızı toplantı odası kiralama hizmetimiz ile düşük maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca ihtiyacınız olduğunda, kullandığınız süre üzerinden özel olarak belirlenecek bütçe modeli ile keyifli ve verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. 6 ila 8 kişilik toplantı odaları ile konforlu ve lüks bir ortamda misafirlerinizi ağırlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama Hizmetimiz İle Erişebileceğiniz İhtiyaçlarınız:

  • Yüksek Hızlı Sınırsız İnternet
  • LCD TV (Laptop Bağlantı Mevcut)
  • Yazı Tahtası
  • Telefon Kullanım Servisi
  • Printer/Scanner/Faks Hizmeti
  • Sıcak içecek ve atıştırmalık ikramı

Uzun dönemli bir sözleşme gerekmeksizin, günlük veya saatlik toplantı odası kiralama hizmetlerimiz ve fiyat tarifemiz hakkında bilgi almak için info@medyandrc.com adresine e-posta gönderebilir, ya da 0212-232-2362 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.